1. Strona Główna
  2. /
  3. Promocje

Promocja INTERNETOWA rabat do 50%

Kupując u nas kompletne pokrycie dachowe lub ogrodzenie możesz uzyskać rabat do 50% na elementy łączące (wkręty, przelotki). Warunkiem uzyskania rabatu jest podanie przy zamówieniu hasła promocyjnego "PROMOCJA NA ŁĄCZNIKI WWW.BLACHY-NA-DACHY.PL".

Promocja NAJNIŻSZA CENA

Jeżeli głównym kryterium, którym się kierujesz ma być najniższa cena zakupu, zwróć się do nas z zapytaniem o cenę dla konkretnych produktów, dołączając skan lub jpg oferty konkurencji (dla porównania parametrów i cen). Zapytanie wyślij bezpośrednio na adres e-mail hutmet@g.pl w temacie wiadomości wpisz (skopiuj): ZAPYTANIE PROMOCJA NAJNIŻSZA CENA. Nie zapomnij dołączyć konkurencyjnej oferty do której mamy się odnieść w formacie bmp, jpg, pdf, word, excel.

Promocja EXPRES bez dopłat

Dzięki temu, że posiadamy bogaty park maszynowy w jednym miejscu, możemy wykonać usługi w trybie ekspresowym, bez stosowania z tego tytułu dodatkowych dopłat.

Promocja DOPŁATA UNIJNA

Oferujemy Państwu możliwość zakupu w bardzo atrakcyjnych cenach, naszych produktów objętych dofinansowaniem. Wartość zakupu musi przekraczać kwotę 10.000 zł, dofinansowanie jest od razu odjęte z ceny produktów, to my staramy się o dofinansowanie, a Klient spełniający warunki oferty nie musi pisać żadnych wniosków, biznesplanów, nie ponosi kosztów doradztwa i obsługi, tylko płaci promocyjną cenę i realizuje inwestycję, której po zakończeniu nie musi rozliczać. Skorzystanie z tej oferty nie ogranicza możliwości skorzystania przez Klienta z innego programu Unijnego, gdyż w tym wypadku, to nasza firma jest wniskodawcą i beneficjentem dopłaty, którą od razu przekazujemy Państwu w formie rabatu.

UWAGA: Można skorzystać tylko z 1 wybranej promocji (promocje i rabaty nie sumują się).