1. Strona Główna
  2. /
  3. Oferta
  4. /
  5. Ogrodzenia i Siatki

Ogrodzenia i Siatki

Ogrodzenia z siatki plecionej

Klasyczny wygląd - nowoczesne wykonanie

Ogrodzenia z siatki plecionej to bardzo popularna i tania forma ogrodzenia. Siatki wykonywane są z drutu ocynkowanego, lub ocynkowanego i powlekanego koszulką z PCV. Oferujemy siatki o róznych wielkościach oczek i dowolnych wysokościach. Wymiary standardowe dostępne są od ręki, inne na zamówienie. Posiadamy też w sprzedaży niezbędne akcesoria do montażu ogrodzenia, słupki, podmurówki, drut napinający i kolczasty. Ponadto, do ogrodzenia wielkich połaci proponujemy siatki autostradowe i leśne. Na zamówienie możliwe jest wykonanie dowolnych sit i siatek z drutu karbowanego o oczkach od 0,1 mm do 200 mm. Oprócz siatek leśnych oferujemy również siatki hodowlane sześciokątne lub zgrzewane, szczególnie stosowane na woliery dla ptaków.

Ogrodzenia panelowe

Nowoczesna forma i styl

W ostatnich latach wzrasta zainteresowanie tego typu ogrodzeniami, ze względu na nowatorski, uniwersalny styl, łatwość montażu i korzystną cenę. Ogrodzenia panelowe są wykonane z okrągłych prętów stalowych o średnicy ok. 5 mm zgrzewanych ze sobą w oczka pionowe o wymiarach 5*20 cm. Panele posiadają dodatkowe przetłoczenia wzmacniające w kształcie litery V, co nadaje im niepowtarzalny wygląd. Do paneli proponujemy słupki stalowe o przekroju prostokątnym 4*6 cm wraz z niezbędnymi zaślepkami i obejmami do montażu. Ogrodzenie wystepuje w wersji ocynkowanej ogniowo, lub ocynkowanej i powlekanej proszkowo w dowolnym kolorze z palety barw RAL.

Ogrodzenia stylizowane

Elegancja i trwałość

System ogrodzeń stylizowanych wykonany jest w całości z profili stalowych, które w postaci gotowych przęseł są nastepnie ocynkowane ogniowo i powlekane proszkowo w szerokiej palecie barw. Jako uzupełnienie systemu oferujemy metalowe słupki kolumnowe, oraz furtki i bramy.